Meie teenused

Siseviimistlus

Võtmed kätte maja ehituse juures võib tööd lihtsustatult võetuna jagada kahte liiki: üldehitus ja siseviimistlus. Üldehitus hõlmab majakarbi rajamist: vundamendi ehitus, välisseinad, katusetööd ja aknad ning välisuksed. Siseviimistlustööd on maalritööd, plaatimistööd, tapeetimine, põrandatööd, ripplagede paigaldus, uste paigaldus, liistude paigaldus ning kipsitööd.

Kui üldehitusega antakse majale välisilme, siis siseviimistlustööd kujundavad ruumid hoones sees. Sageli kasutatakse selleks sisearhitekte ja sisekujundajaid, kes omades kogemusi, aitavad luua hubase ja funktsionaalse kodu ja ruumilahendused. Paljud saavad sellega endale kodu ehitades ise hakkama, kuid on ka neid, kellele käib see üle jõu ja siis on mõistlik usaldada see töö spetsialistide hoolde.

Kuna olemasolevate siseviimistlusmaterjalide valik on väga lai ja võimalusi palju, ei pruugi teil olla aega, et end selle kõigega kurssi viia. Kuna ehitajatena puutume sellega kokku igapäevaselt, omame head infot olemasolevatest materjalidest ja oskame anda nõu ja suunata, millised lahendused ning materjalid olenevalt ruumide kasutusotstarbest paremini sobivad. Enne töödega alustamist on selles kõiges vaja kindlasti selgusele jõuda, sest hiljem vigade parandamine võib osutuda tunduvalt kulukamaks.

Põrandate puhul on oluline teada, kui kulumiskindel ja vastupidav peaks see olema – kas peres on lemmikloomi, millises osas peaks põrand kannatama niiskust, kui tihti on vajalik põrandakatteid hooldada, kui kulukas ja keerukas on põrandakatte vahetus. Kõik see on õige valiku tegemiseks väga oluline.

Seinte kujundus on enamasti maitse küsimus ning seda otsustab iga klient ise. Kus kasutada värvi, tapeeti, efektvärvi, dekoratiivkrohvi või hoopis muud meelepärast lahendust. Materjale ja valikuid on palju ja valikute tegemine nõuab aega ja eeltööd. Miks mitte ka abiliste kaasamist.

Kuna duširuum, vannituba ja saun on ruumid, mille sisekujundust on võrreldes teiste ruumidega oluliselt kulukam muuta, siis tasub seal hoolega erinevate materjalide valikut kaaluda. Samuti on plaatimistööd ja sauna ehitustööd aega ja oskusi nõudvamad ning kallimad. Seega tasub alati spetsialistidega kontakteeruda ning kui hätta jääte, võtke julgelt Coralroofiga ühendust!

Tehtud tööd

Tehtud tööd