Meie teenused

Võtmed kätte maja

Coralroof pakub oma klientidele terviklikku võtmed kätte maja lahendust. Maja ehituse juures on oluline, et tööd saaks tehtud kvaliteetselt ja soovitud tähtajaks. Seetõttu on kõige mõistlikum tellida võtmed kätte lahendus, mis tähendab, et on üks peatöövõtja, kes kontrollib kogu ehituse kulgu ja tagab selle, et kõik tööd oleks tehtud vastavalt nõuetele ja tähtaegadele. See välistab võimaluse, et iga uus töövõtja hakkab tooma põhjuseid, miks ei saa tema oma tööd õigel ajal alustada ja eelnevad tööd on puudulikult tehtud. Kuna peatöövõtja, kui kogu ehituse projektijuht, vastutab kogu protsessi eest, on tema huvi, et valmis maja üle andes ei esineks puudusi ei kvaliteedis ega dokumentatsioonis.

Võtmed kätte maja puhul on eeliseks ka see, et peate vähem aega kulutama erinevate töövõtjate leidmiseks, tööde vastuvõtmiseks ja lepingute sõlmimiseks. Lisaks soovitame teil leida ja palgata ka ehitusjärelevalve, kes omakorda kindlustab selle, et kõik tööd ja materjalid vastavad projektile ja ehitusalane dokumentatsioon on nõuetekohaselt täidetud ja esitatud ning hilisemal kasutusloa taotlusel ei ole vaja kulutada lisaaega ja energiat puuduvate dokumentide koostamiseks. Sellise variandi puhul on kogu tööde kulg ja kvaliteet rohkem kontrolli all ja peatöövõtjal omakorda kindlus, et tahtmatult ei tule töösse sisse eksimusi, mida mahuka projekti puhul ikka võib juhtuda.

Pädeva ja kogenud peatöövõtja puhul on eeliseks ka see, et ta oskab nõu ja soovitusi anda kõikide lahenduste ja materjalide kohta ning tuua välja nende puudusi ja eeliseid. Nii on teil lihtsam teha otsuseid, mis omakorda lihtsustab tööde sujumist.

Soovitame kindlasti valida võtmed kätte maja ehitajaks meid, Coralroof meeskonda. Juhime kogu protsessi edukalt lõpuni, tagades tööde kvaliteedi ja teie rahulolu.

Oleme teile abiks kõikvõimalike ehitusalaste küsimustega. Alustades dokumentatsioonist, projekteerimisest, kanalisatsiooni ja tarbevee liitumisest, side- ja elektritöödest, kuni siseviimistluste ja tervikliku maja valmimiseni.

Võtke meiega ühendust ja arutame teie soove lähemalt – leiame alati parima lahenduse!

Tehtud tööd

Tehtud tööd